Facebook
Kunc&Dziedzic
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.


 
1 2 3

Salon

Sylwia Kunc i Ewa Dziedzic to dwie profesjonalne fryzjerki, które łączy wieloletnia przyjaźń i wspólna kariera zawodowa. Pasja, ambicja i dążenie do realizacji marzeń pozwoliły im stworzyć tak znakomite miejsce, jak atelier fryzjerskie Kunc&Dziedzic.

W samym centrum Warszawy, przy ul. Górskiego 6 znajduje się nowoczesny Salon Fryzjerski, w którym mottem jest „Każda zadowolona Klientka to stała Klientka”. Personel od samych drzwi odbierze od Ciebie okrycie, zaproponuje ciepłe napoje, a świeża prasa i kolorowe magazyny umilą oczekiwanie. Relaksujący masaż głowy, szyi zapewni komfort podczas mycia głowy. Stylizacja, strzyżenie, modelowanie, farbowanie, upinanie włosów – w tym wszystkim pomogą nasi doświadczeni Fryzjerzy-Styliści.

Ponadto uzyskasz porady dot. dopasowania fryzury do wizerunku i charakteru osoby, jak i doboru odpowiedniego koloru, czy kosmetyków pielęgnacyjnych. Używamy tylko najlepszych światowych kosmetyków marek L’Oreal Professionnel i Kérastase. Stale też podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i prezentacjach Akademii L'Oréal Professionnel i Instytutu Kérastase.

„Zapraszamy do naszego salonu, gdzie przy odprężającej muzyce, smacznej kawie i miłej atmosferze, zapewnisz swoim włosom najwyższej jakości pielęgnację i odpowiednią fryzurę."

Sylwia & Ewa